szkolenie-auto-detailing

KURS PDR

SPRAWDZONA WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

Nasze szkolenia są skierowane do wszystkich chętnych osób, grup czy przedsiębiorstw, które pragną pogłębiać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje z zakresu usuwania wgnieceń bez konieczności lakierowania PDR oraz chcą stać się specjalistami w tej dziedzinie. Szkolenie to jest skierowane również do osób, które nie miały wcześniej styczności z operacjami przeprowadzanymi na lakierze. Kurs przygotowany przez nas i prowadzony pod okiem certyfikowanych trenerów pozwoli na poruszanie się w świecie motoryzacji, a także zapewni wiedzę teoretyczną i praktyczną na najwyższym możliwym poziomie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku współpracujemy z urzędami pracy, z którymi realizujemy plan zapobiegania bezrobociu, czego dowodem są liczne rekomendacje i dofinansowania. Ponadto nasze szkolenia spełniają normy DEKRA oraz jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Kiedy jest najbliższe szkolenie?

Najbliższe szkolenie z zakresu PDR odbędzie się 04.11.2019r.

Osoba prowadząca szkolenie

Piotr Stempniewicz

Od zawsze z nami, posiada certyfikaty trenerskie Auto Detailingu oraz Smart Repair. Ponadto jest on certyfikowanym Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu, a do tego absolwentem wyższej uczelni na kierunku Pedagogika. Piotr szkolenia prowadzi od 2009 roku. W tym czasie wyszkolił już ponad 100 techników. Sam, poza prowadzeniem szkoleń, czynnie pracuje jako technik. Pozwala mu to zachować bliski kontakt z branżą, testować zmieniające się technologie i śledzić nowości.

Wypełnij formularz kontaktowy, na maila otrzymasz wszystkie informacje związane z szkoleniem.

           Wypełniając formularz otrzymasz:
  • bieżące informacje na temat planowanych szkoleń,
  • stały kontakt z nami, gdybyś miał jakieś pytania dotyczące szkoleń,
  • unikalne kody rabatowe,
  • dostęp do poradników branżowych.
PROGRAM SZKOLENIA PDR

Hello! This is the Gutenberg block you can edit directly from the WPBakery Page Builder.