O nas

Centrum Szkoleniowe

Centrum szkoleniowe Autoklinika funkcjonuje od 2008 roku. Od tego czasu prężnie rozwijamy się w sektorach Smart Repair, Autodetailing oraz PDR. Podróżowaliśmy po całej Europie, aby zgłębiać naszą wiedzę od profesjonalistów w swojej dziedzinie. Nasza kadra szkoliła się pod każdym możliwym względem, aby w jak najbardziej profesjonalny i rzeczowy sposób przekazywać zdobyte doświadczenie kursantom. Przyświecał nam przy tym jeden cel – szkolenia pełne profesjonalnej wiedzy.

Posiadamy ogromną wiedzę praktyczną i teoretyczną w sektorze autoodetailingu, usuwania wgnieceń PDR oraz Smart Repair, pozwoliło to nam na stworzenie własnych, dedykowanych programów szkoleniowych, które zostały wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, jako rzetelne i profesjonalne.
Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 350 kursantów, którzy po ukończonym szkoleniu otrzymywali renomowany w branży certyfikat, stając się specjalistami w swojej dziedzinie.  Każdy uczestnik otrzymuje taki certyfikat, będący zaświadczeniem o ukończeniu kursu. Dodatkowo zapewniamy unikalną i autorską instrukcję, gdzie opisane są wszystkie zagadnienia szkolenia, a po zakończeniu współpracy zapewnimy wsparcie w początkowych fazach pracy. Kursanci, którzy będą mieli jakieś pytania po zakończeniu kurs, mogą liczyć na nasze wsparcie.

Jedyne wymogi jakie stawiamy kursantom przed rozpoczęciem szkolenia to chęci, pozytywne nastawienie oraz determinacja w dążeniu do celu. Podczas szkolenia używany specjalistycznych maszyn oraz produktów wysokiej jakości, dzięki którym praca jest wygodna i przyjemna. Każdy z uczestników podczas szkolenia posiada taki sprzęt na własność, którym pracuje na samodzielnym stanowisku.