KURS PDR

SPRAWDZONA WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

Nasze szkolenia są skierowane do wszystkich chętnych osób, grup czy przedsiębiorstw, które pragną pogłębiać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje z zakresu autodetailingu oraz chcą stać się specjalistami w tej dziedzinie. Szkolenie to jest skierowane również do osób, które nie miały wcześniej styczności z operacjami przeprowadzanymi na lakierze. Kurs przygotowany przez nas i prowadzony pod okiem certyfikowanych trenerów pozwoli na poruszanie się w świecie motoryzacji, a także zapewni wiedzę teoretyczną i praktyczną na najwyższym możliwym poziomie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku współpracujemy z urzędami pracy, z którymi realizujemy plan zapobiegania bezrobociu, czego dowodem są liczne rekomendacje i dofinansowania. Ponadto nasze szkolenia spełniają normy DEKRA oraz jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Kiedy jest najbliższe szkolenie?

Najbliższe szkolenie z zakresu auto detailingu odbędzie się 02.12.2019r.

Osoba prowadząca szkolenie

Marek Żbikowski

Technik Auto Detailingu i Smart Repair. Najmłodszy trener w naszym zespole, posiadający ogromną wiedzę oraz umiejętności, a także posiadający certyfikat trenera z zakresu Auto Detailingu i Smart Repair. W sposób precyzyjny i skrupulatny przekazuje swoje doświadczenie. Wyspecializowany w aplikacji powłok ceramicznych.

Wypełnij formularz kontaktowy, na maila otrzymasz wszystkie informacje związane z szkoleniem.

           Wypełniając formularz otrzymasz:
  • bieżące informacje na temat planowanych szkoleń,
  • stały kontakt z nami, gdybyś miał jakieś pytania dotyczące szkoleń,
  • unikalne kody rabatowe,
  • dostęp do poradników branżowych.
PROGRAM SZKOLENIA AUTO DETAILING

Hello! This is the Gutenberg block you can edit directly from the WPBakery Page Builder.